تبلیغات
بروزترین وبلاگ دانلود - گزارش ویژه :خشم شدید مورینیو از کاکا


Admin Logo
themebox Logo
تاریخ:شنبه 19 فروردین 1391-02:12 ب.ظ

گزارش ویژه :خشم شدید مورینیو از کاکا

بازیکن برزیلی دیگر آن ستاره قدیمی نبود ، هیچ گونه حرکت ناگهانی نداشت و مدام توپ لو می داد . مورینیو که صبرش لبریز شده بود ، مدام از روی نیمکت فریاد می زد و ناراحت بود
سایت گل - استادیوم لوژنیکی ، مسکو ، دقیقه 74 بازی زسکا - رئال مادرید . رئال مادرید بازی را تحت کنترل خود داشت اما طبیعتا این فوتبال هجومی خطراتی را هم می توانست به دنبال داشته باشد . تیم روسیه ای سعی می کرد که سرمای سیبری را کنار بگذارد و رئال می خواست که برتری خود را حفظ کند .

توصیه های قبل از تعویض
به گزارش مارکا و به نقل از مرجع خبری رئال  مورینیو کاکا را دید و به او گفت :" جای کایخون وارد زمین شو ، مسعود به راست می رود و تو به وسط . توپها را که گرفتی به سرعت آنها را به کریستیانو و پیپیتا برسان " کاکا با صورتی بی روح ، کلاه و دستکش به تن ، فقط سرش را تکان داد . اما بازیکن برزیلی که وارد زمین شد ، سرد ، گیج و تحت تاثیر بازی بود و اصلا معلوم نبود که می خواهد چه کار کند . کاکا به ندرت توپ را پیدا می کرد ، چه برسد به این که بخواهد آن را به رونالدو برساند . این بازی همان طوری بود که باید باشد . کنترل توپ دست رئال بود و حریف هم کاملا عقب کشیده بود ، وضعیتی که با توجه به گذشته کاکا می توانست وضعیتی رویایی برایش باشد اما بازیکن برزیلی دیگر آن ستاره قدیمی نبود ، هیچ گونه حرکت ناگهانی نداشت و مدام توپ لو می داد . مورینیو که صبرش لبریز شده بود ، مدام از روی نیمکت فریاد می زد و ناراحت بود . دقایق می گذشتند ، بازی بیحال بود اما کاکا انگار حتی خودش را گرم هم نکرده بود .


گل خورده ناامید کننده
رئال مادرید نیمی از راه صعود را در جیبش داشت ، فقط باید سه دقیقه وقت تلف شده را می گذراند تا کار تمام شود . اما کوئنت رائو به شکل ناشیانه ای توپ را با دستش زد . داور تصمیم به سوت زدن گرفت . ژاگائف ضربه را آرام زد، در حالی که کاکا کاری به جز نگاه کردن از دور نداشت . بازیکن برزیلی آرام آرام و قدم زنان به سمت توپ می رفت . کریستیانو هم که به کاکا از توپ نزدیک تر بود ، کاری نتوانست انجام دهد . بقیه هم مشخص بودند . توپ روی هوا بود ، راموس نتوانست به آن برسد ، آلبیول در میانه زمین ماند ، آربلوا تاخیر کرد و خدیرا کاری از دستش مقابل حرکت ورنبلوم برنیامد . رئال مادرید یک گل دیگر روی ضربات آزاد خورد . یکی دیگر تا مورینیو به اوج خشم خود برسد .

کاکا باید برود؟
البته مورینیو با وجود این گلی که خورد ، می داند که نتیجه 1-1 در خارج از خانه در چمپیونزلیگ نتیجه خوبی است . این را در کنفرانس مطبوعاتی هم گفت . پس از بازبینی ویدئوها ، مورینیو اشتباهات و غقلت های برخی بازیکنانش را به خوبی فهمید . برخی به خاطر خستگی بود ، برخی دیگر به خاطر کم دقتی . اما کاکا گیج تر از هر کس دیگری بود .
 بازیکن برزیلی پس از درخشش در اوایل فصل که باعث شد جای کاکا را در ترکیب بگیرد ، دیگر نتوانسته آن بازیکن همیشگی باشد . او بی دقت و بدون اعتماد به نفس است . مورینیو او را در بازیهای بزرگ کنار می گذارد تا همچنان حس کند که ذخیره است . پس طبیعی است که شایعات در مورد رفتنش به پاریس در تابستان همچنان پابرجا باشد ...
نوع مطلب : خبرهای روز ورزش